YURT VE APART – Villa Kız Öğrenci Yurdu

YURT VE APART

Villa Kız Öğrenci Yurdu

Öğrenci yurdumuzda her katta 5 öğrenci kalmaktadır. Her katın kendi mutfağı, salonu, televizyonu bulunmaktadır. Yurtta kalan öğrencilerimiz günde 25 çeşit açık büfe kahvaltı ve akşamları 8 çeşit akşam yemeği seçeneklerinden faydalanırlar. Wi-Fi bağlantısı, ütü gibi tüm ihtiyaçları karşılanmıştır. Fakülteye çıkan otobüsler tam yurdun önünden geçmektedir.

Villa Apartlar

Apartlarımız yurt hizmeti kalitesinde ve kontrolündedir. Apartlarımızda her gün günlük temizlik yapılmaktadır. Mutfağı ve tüm ihtiyaçları mevcut olan apartımızın öğrencileri dilerlerse diledikleri günler Sıcak Yemek bölümümüzden yararlanabilirler. Bisikletlerimiz, salıncak odası, hamak, çalışma bölümleri apartlarımızın yanındadır. Apartlarımız Kütahya'da öğrenci bölgesinin tam ortasında, fotokopicisinden marketine kadar her yerle iç içe ve otobüslerin geçiş noktasındadır. Wi-Fi ve ütü gibi tüm hizmetler mevcuttur.

Ortak alanlar

Villa Sıcak Yemek

Sıcak Yemek bölümümüz Villa Kız Öğrenci Yurdu'nu eşsiz kılan, sadece öğrencilerimize açık bir yemek cennetidir. Her sabah 25 çeşit açık büfe kahvaltı ve her akşam 8 çeşit yemek bulunur. Ayrıca mangal, börek, özel tatlılar gibi sürprizlerimiz mevcuttur. Öğrencilerimiz için burada etkinlikler ve eğlenceler de düzenlenmektedir. Öğrenci yurdunda kalan öğrencilerimiz buradan direkt olarak faydalanır. Sıcak Yemek, öğrenci yurdumuzun alt katındadır. Apart öğrencilerimiz ise dilerlerse yıllık abone olabilir ya da diledikleri günler yemeğe göre yararlanmayı seçebilirler.

Villa Yönetim

Yönetim bölümümüz apart ve yurtlarımızla karşı karşıyadır. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için her daim hazır bulunmaktadır. Öğrencilerimiz arasında yaşanabilecek her türlü konu en güzel yollarla ilgili ve güleryüzlü personelimiz tarafından çözülmektedir. Bir yakınında kalmak veya evci çıkmak isteyen öğrencilerimiz yönetim bölümüne yazılı beyanda bulunmak zorundadır.